Trzy Klucze

Dlaczego nagle, w środku lata, zaczyna padać śnieg? Co się dzieje, gdy zadzwoni dzwoneczek? Gdzie podziało się słońce? I z jakiego powodu w szkole nigdy nie mówili, że dobre duszki istnieją? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania, łapcie tę książkę i zacznijcie czytać!

Poznaj przygody Tosi – dziewczynki w wieku szkolnym. Pewnego razu Dobry Duszek, Pomocek, który powinien się opiekować Tosią, na chwilkę odwrócił wzrok i… Zło zaczęło brać górę nad dobrem. Nastała Wieczna Zima. Aby uratować świat i uwolnić uwięzione w szklanej komnacie słońce, Tosia wyrusza na pełną emocji wyprawę, by odnaleźć Trzy Klucze. Czy misja Tosi zakończy się powodzeniem? Przekonajcie się sami!

Książka ilustrowana obrazami Katarzyny Krazue-Romejko.


Data wydania: 25.06.2021
ISBN: 978-83-8119-812-7, 9788381198127
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Dla dzieci, Bajki
Stron: 74
Fragment:

"Chociaż sytuacja była poważna, a wszystko dookoła ponure i zimne, Tosia poczuła przypływ nadziei, takiej cieplutkiej i dobrej. Miała u swego boku Pana Kota i Pomocka, nie była sama. Psujka gdzieś zniknęła, może nie będzie przeszkadzać – jest więc szansa na uwolnienie Słońca! Dziewczynka uśmiechnęła się do swoich towarzyszy, którym też od razu zrobiło się odrobinkę cieplej i powiedziała głośno: -No to idziemy! I poszli.

Weszli między wysokie i ciemne ściany labiryntu, utworzonego z plątaniny najeżonych kolcami krzewów. Gdy tylko znaleźli się na mrocznej i wąskiej ścieżce, wejście za ich plecami zamknęło się z cichym szelestem liści. Tosia miała wrażenie, że labirynt ich połknął."


Okładka Trzy Klucze

Gdzie kupić książkę?

Pozostały ostatnie sztuki książki. Możesz je zamówić bezpośrednio u mnie (otrzymasz też ładną dedykację :). Parę sztuk zostało też w tej księgarni.

E-book