O "Wesołych Lekcjach" słów kilka

Ponieważ należę do wybrańców, czyli tych, dla których wykonywana praca jest ich pasją – mam powody do radości! Bardzo lubię uczyć – wyjaśniać, tłumaczyć, przedstawiać na przykładach… Tak, żeby każdy miał szansę nie tyle nauczyć się czegoś na pamięć, a naprawdę coś zrozumieć. Bo kiedy coś rozumiemy, to staje się to już nasze – na zawsze!

Dowiedziono, że najlepiej uczyć się przez zabawę, w wesołej atmosferze. Stres precz! No i jeszcze dobrze jest znaleźć na naukę ten właściwy moment i miejsce. A ponieważ nie zawsze musi to być godzina ósma rano w budynku szkolnym – powstały „Wesołe Lekcje”. Cykl filmików na YouTube, które dla was nagrywam.

Dzięki nim możecie znaleźć wybrane zagadnienie, włączyć odpowiedni odcinek w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu – wszędzie tam, gdzie dociera internet! Możecie też wrócić do ważnego dla was fragmentu w każdej chwili, żaden dzwonek wam w tym nie przeszkodzi! To świetny sposób nie tylko na naukę nowych tematów, ale również na powtórzenie i utrwalenie już poznanych zagadnień.

„Wesołe Lekcje” świetnie sprawdziły się w czasie pandemii i nauki online, a to, że moje filmiki pokazywane były dzieciom w różnych miejscach Polski w czasie nauki zdalnej poczytuję sobie za wielkie wyróżnienie!

Zachęcam was do zamawiania odcinków na życzenie – czekam na maile z ważnymi dla was zagadnieniami, które chcielibyście zobaczyć w „Wesołych lekcjach”!

A jeśli zasubskrybujecie kanał, nie ominie was żaden nowy odcinek!

Zapraszam do nauki na wesoło!

Wesołe Lekcje na YouTube | Wesołe Lekcje na TikToku | Wesołe Lekcje na Facebooku | Wesołe Lekcje na Instagramie